Plisy na okna z punktu sprzedaży rolety.eu to wybór rekomendowany do pomieszczeń zaaranżowanych nowocześnie. Tkanina w nich składa się w specyficzną harmonijkę, czyli można je odsłonić od góry, jak i od dołu. Odsuwając plisę od góry wprowadza się do wnętrza naturalne światło i zyskuje się dużo prywatności, przysłaniając część dolną. Od jakiegoś czasu roleta plisowana są popularne w Polsce, ponieważ znacznie więcej osób ceni ich cechy a także to, jak się prezentują. Funkcjonalność większa aniżeli w tradycyjnych roletach oraz interesujący design to walory motywujące do zakupu.

Udostępnione produkty z takiej podkategorii mogą być stworzone na wymiar, czyli prezentują się dokładnie w ten sposób, jak będzie zależeć na tym kupującemu i w pełni będą dopasowane do jego pomieszczeń w domu. Konsumenci wyjątkową uwagę zwracają na kolekcję plisy basic premium, gdyż ma największy wybór kolorów. Tkanina plisy basic premium nie ma żadnych wzorów, co wpływa na jej uniwersalność, kiedy chodzi o przystosowanie do konkretnego wnętrza. Do każdego koloru tkaniny zamawiający może dostosować kolor aluminiowego profilu, by roleta utworzyła w oknie harmonijną kompozycję.

Każda z serii jest szczegółowo scharakteryzowana, w związku z czym klienci nie mają kłopotu z tym, co finalnie wybrać. Dla mających spore wymogi klientów polecane są plisy okienne exclusive, wykonane z imponującej jakości materiałów. Z kolei, dla wielbicieli przyjaznych środowisku rozwiązań polecane są plisy bambusowe. Świetnie zestawiają się one ze zrobionymi z drewna dodatkami wystroju wnętrz oraz wprowadzą do pomieszczenia przyjazną aurę. Dla klientów, którym zależy na oryginalności zalecana jest seria plis z nadrukami.

Klienci wyjątkowo ceniący praktyczne rozwiązania zdecydują się na rolety plisowane przyciemniające lub rolety plisowane o właściwościach termoizolacyjnych. Poza osłoną wnętrza przed promieniami słonecznymi można decydować się na zamówienie wyrobów dopasowanych designersko do konkretnych wnętrz.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY