Nowatorskie podejście do wykonywania projektów wnętrz to domena studia ZEN. Nie ma tutaj znaczenia, czy projekty zrealizowane są dla klientów indywidualnych, czy dla klientów biznesowych. Realizowanie usług dotyczy nie tylko projektu, ale https://www.zen-art.eu/ udzieli wsparcia w doborze mebli oraz całego wyposażenia.

W wypadku małych powierzchni eksperci dbają o to, by utrzymana była przestronność. Z kolei jeśli pomieszczenia są większe, dba się o utrzymanie kompletnej aranżacji pod względem wyposażenia i kolorystyki. Dzięki temu, że realizacja projektu jest wszechstronna i odbywa się etapami, można spodziewać się że wszystko przebiegnie sprawnie. Team architektów jest wyspecjalizowany w aranżacjach modernistycznych, loftowych, skandynawskich, glamour, ale też klasycznych.

Jeżeli natomiast zleceniodawca chciałby pozyskać projekt oryginalny, to specjaliści nie obawiają się zaproponować wizualizacji z różnych nurtów architektury. Rzetelność, kreatywność, elastyczność w działaniu i niebanalne rozwiązania to wyznaczniki, jakimi kierują się architekci wnętrz z podanej pracowni. Wystarczy sprawdzić portfolio ZEN, by nabrać o tym przekonania. Poza architektami wnętrz nad codzienną pracą będą czuwać również eksperci z zakresu obsługi realizacji inwestycji. Znajomość rynku oraz zasad designu powoduje, że cały zespół wykonuje własne obowiązki solidnie.

Studio współpracuje z firmą KAMAR, w zakresie realizacji mebli na wymiar. To spełnia oczekiwania klientów. Meble są wykonywane zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla dowolnych instytucji. Wszystko wykonywane jest rzetelnie i w zgodzie z początkowymi uzgodnieniami. Zrobione mogą być: meble do kuchni, szafy i garderoby, meble łazienkowe, regały i biblioteki, meble biurowe oraz przeróżne zabudowy meblowe. Zleceniodawcy mogą liczyć na transport oraz montaż zamawianych elementów umeblowania. To powoduje, że są zadowoleni ze świadczeń.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY