Jeżeli chcemy urządzić własną łazienkę w sposób nieschematyczny i zrezygnować z wszędobylskiej glazury oraz terakoty, trzeba zastanowić się, co w zamian? Edycja bogata, to wykorzystanie oczywistego kamienia.

Efektowne, niemniej jednak trochę pretensjonalne oraz niezmiernie drogie. Wersja trochę skromniejsza ma prawo polegać na obudowaniu łazienki drzewem. Jest to też dość kosztowne, bowiem nie każdy typ drzewa się do tego nadaje, a poza tym żąda specjalistycznej obróbki oraz impregnacji aby spełniało własną funkcję. Może w takim razie panele podłogowe – panele laminowane Sieradz? Można wybrać rodzaj paneli najbardziej odpornych na wilgotność.

W wypadku zastosowania ich na podłodze w łazience, wypada pamiętać o tym, że pomimo wodoodporności panele nieprawidłowo reagują na wodę dłużej na nich zalegającą oraz ulegają odkształceniu. Nie można więc zostawiać na podłodze kałuż wody po kąpieli czy praniu. Wykorzystanie paru typów paneli podłogowych w toalecie ma prawo zaowocować ciekawymi rezultatami kolorystycznymi fakturalnymi. Poza tym, nie muszą to być same panele. Wolno spróbować skomponować je z małymi elementami drewnianymi, a tu oraz ówdzie niechby błysnął i marmur.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY