Zalety akumulatorów żelowych HAZE, jakie sprzedaje marka COMSYSTEM są spore. Dostępne wyroby, jakie można dostać w punkcie sprzedaży importera projektowane są na podstawie nowoczesnych technologii. To gwarantuje najwyższy poziom jakości oraz powtarzalności w zakresie parametrów poszczególnych monobloków. Marka HAZE wdraża najwyższe standardy jakości, a więc nie ma ryzyka, że zakupiony
Akumulator litowo-jonowy nie będzie funkcjonować jak trzeba.

Wysoka jakość i imponujące cechy związane z eksploatacją sprawiają, że proponowane akumulatory są uniwersalne, cechuje je niezawodna praca i mogą zostać zastosowane w wielu dyscyplinach techniki. Baterie te wykorzystuje się między innymi w: UPS, telekomunikacji, zasilaniu oraz oświetlaniu awaryjnym, systemach energii słonecznej, napędach elektrycznych, zastosowaniach morskich, kotłach i licznych pozostałych dziedzinach. Akumulatory żelowe opierają się na technologii, w której elektrolit umieszczony jest w separatorze z maty szklanej. W taki sposób wypełniona jest przestrzeń międzyelektrodowa i zlikwidowana jest możliwość wycieku elektrolitu z uszkodzonego mechanicznie akumulatora. Polepszona jest również moc maksymalna akumulatora, z uwagi na niższą rezystencję wewnętrzną takiej konstrukcji.

Akumulatory żelowe mogą być stosowane zarówno w pracy cyklicznej, trakcyjnej, jak i w wykorzystaniu stacjonarnym i w instalacjach solarnych. Ich spore walory to: wyeliminowanie pozycji pionowej w czasie działania, wyeliminowanie konieczności uzupełnienia elektrolitu, brak wycieków elektrolitu, wyższa odporność na maksymalne temperatury, uderzenia i wibracje, a także samowyładowanie. Z tego względu warto sprawdzać, co jest w sklepie dostępne i zdecydować się na konkretny model, w zgodzie z użyciem jakie się dla niego przewiduje. Proponowana jest sprzedaż detaliczna, jak i hurtowa. Przy dużych zleceniach można spodziewać się atrakcyjnych zniżek. Produkty te spełnią oczekiwania użytkowników, gdyż odpowiadają normie ISO 9001:2000 i ISO 14001:2004.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY