Cechy tynku akrylowego, oferowanego przez firmę GREINPLAST sprawiają, że konsumenci chętnie go nabywają. Przede wszystkim, tynki akrylowe jest uodporniony na oddziaływanie czynników atmosferycznych. Jest to również materiał elastyczny, jaki wykazuje dużą odporność mechaniczną.

Cechuje go idealna przyczepność do powierzchni. Uniwersalne wykorzystanie tynku akrylowego to kolejny argument motywujący do zakupu. Znaczy, że tynk może być użyty na nowszych, jak i na odnawialnych podłożach mineralnych. Walory estetyczne i imponująca kolorystyka sprawiają, że klienci chętnie zaopatrują się w ten rodzaj farby. Tynk oferowany jest w wersji od razu gotowej do użycia, co powoduje, iż jego nakładanie nie zajmuje zbyt wiele czasu.

Sprzedawany tynk powstał na podstawie nowoczesnych technologii. W związku z tym nadaje się do położenia na różnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, czy wapiennym. Tynk akrylowy można nakładać po 28 dniach od położenia podłoża. Ten rodzaj tynku sprawdza się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST. Należy nałożyć go po minimum trzech dniach od ich zrobienia. Paleta barw została ukazana przez producenta i można się z nią zaznajomić na stronie. O ile klienci chcą, mogą dobrać dowolny kolor.

Niezależnie od tego, jaką się przewiduje kolorystykę dla elewacji, można to pozyskać. W sklepie tynk akrylowy sprzedawany jest w opakowaniach 25 kg. Kupujący mogą zaznajomić się z prezentacją na witrynie. Do ich dyspozycji pozostają też: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne a także atest systemu. Efektywność i prędka aplikacja dowodzą, że warto zdecydować na ten konkretny wyrób. W jego składzie uwzględniona jest specjalna mieszanka środków biobójczych, co minimalizuje rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej ten typ tynku zostanie umieszczony.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY