Nowocześnie przygotowane produkty i usługi to oś prosperowania marki Nestro. To efekt sporego poziomu wykwalifikowania pracowników, jacy pracują w takim sklepie. Na dodatek specjaliści ciągle obserwują branżę i kierują się wyznacznikami technologicznymi, ale też wymaganiami klientów. Wyroby, jakie oferuje Nestro mogą służyć zaoszczędzeniu energii oraz korzystnie wpływają na środowisko naturalne. Sprawnie działające urządzenia filtracyjne doskonale sprawdzą się w wielu branżach.

Wskazana marka znana jest z tego, że jako pierwsza wprowadza na rynek wentylatory podciśnieniowe zamiast nadciśnieniowych. Są one bardziej skuteczne, a ich konstrukcja jest lekka i solidna. Technika podciśnieniowa może zdobyć przede wszystkim popularność w branży meblowej oraz drzewnej. Poza technologią filtracyjną oddziałuje na to przechowywanie w silosach, z zastosowaniem systemów wygarniania i spalania materiału poprodukcyjnego w kotłach Nestro. Systemy takie bardzo dobrze sprawdzają się w nawet bardzo uciążliwych warunkach pracy. Działają niezawodnie oraz nie domagają się systematycznej konserwacji.

Nie jest dziwne, że urządzenia wskazanej firmy rozpoznawalne są na całym świecie. Poza wykonaniem maszyny na potrzeby konkretnego zakładu pracy, eksperci zajmą się również jego wdrażaniem oraz przeszkoleniem pracowników. Elastycznie wprowadzane technologie Nestro mogą przystosować się do przeróżnych warunków pracy. Portfolio firmy można sprawdzić na stronie internetowej.

Firma wykonała do tej pory wiele świadczeń z obrębu odpylania, transportowania i oddzielania wiór, pyłów i pozostałych surowców lżejszych, jak również powietrza i gazów w zakładach które zajmują się obróbką papieru, pyłu, drewna, lakieru, tworzyw sztucznych, śmieci oraz paliw stałych. Produkty rozdzielone są na kategorie: instalacje odpylające, technika odpylania i odwiórowywania, technika recyklingu, technika obróbki powierzchni, technika spalania zrębek i wiór, technika sterowania i wizualizacji. Oferta podzielona jest pod względem branż mogących korzystać z określonych produktów.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY