Priorytety, jakie dopilnowane są w przedszkolu oraz żłobku Montessori KARUZELA są dowodem na to, że placówka prosperuje nad wyraz dobrze i de facto jest to powołanie dla wychowawców. Świetnie przeszkolona grupa pedagogów jest uświadomiona, w jaki sposób radzić sobie z dziećmi, gdyż specjaliści ciągle kształcą się, i co istotne, systematycznie dążą za tym czego potrzebują maluchy. Prezentowane dobre przedszkole Warszawa wzbudza zaufanie i z tego powodu tak wiele osób tutaj się kieruje.

Opiekunowie dowiadują się, jak prosperuje placówka i to motywuje ich szczególnie. W dodatku, mają świadomość, że kiedy tutaj przyjadą, to mogą oczekiwać, iż zostaną traktowani priorytetowo. Pedagodzy z chęcią opowiedzą o własnej pracy. Każdego dnia koncentrują się tak samo na tym, aby dzieci nauczyły się kolejnych umiejętności, ale też na ich bezpieczeństwie oraz spełnianiu wszystkich oczekiwań emocjonalnych. Przedszkole znane jest z tego, iż maluchy, rodzice i pedagodzy tworzą spójną społeczność. W każdej grupie przedszkolnej dyżuruje troje nauczycieli, w tym jeden lektor z języka angielskiego.

Pożywienie jest przyszykowane w placówce, z korzystnych dla zdrowia i naturalnych produktów. Dzieci spożywają zgodnie z zasadami Bobas Lubi Wybór. W KARUZELI funkcjonuje spory plac zabaw oraz ogródek, umożliwiający dzieciom wykonać sporo czynności. W ofercie aktywności dodatkowych można znaleźć dla przykładu: judo, zajęcia z rytmiki, zajęcia z tańca, warsztaty bębniarskie, czy zajęcia z ceramiki.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY