Rodzaje pudełek, jakie produkuje Opakomar są różne, dzięki czemu konsumenci ochoczo decydują się na to, aby zlecenia zrealizować dokładnie w tym miejscu, bo wiedzą, iż mają sposobność zamawiać takie pudełka ozdobne, które będą spełniały ich oczekiwania. Propozycja sprzedażowa zawiera: pudełka ozdobne – Standard, pudełka ozdobne – Exclusive, pudełka z logo a także pudełka okładkowe z magnesem. Abstrahując od faktu, jakie klient zamówi pudełka ozdobne na prezent, może oczekiwać, iż będą one zrobione bardzo dobrze i w krótkim czasie. Typ pudełka zależy w głównej mierze od tego, co ma się w nim znaleźć. Opakowania są wykonane z mikrofali o gramaturze 385 gr i oklejone są kolorowym papierem.

Mogą mieć ściągane wieko, wstążkę albo magnes. Grubość boku to mniej więcej 1,8 do 2 mm, a gramatura wynosi od 90 do 130 gr. Minimalne zamówienie, jakie można złożyć na pudełka ozdobne prezentowe to 50 sztuk. Opakowania są natychmiastowo przygotowane do użytku i nie ma potrzeby ich złożyć. Sztywne opakowania ozdobne prezentują się nad wyraz dobrze oraz wskazują na profesjonalizm firmy, jaka w nie zainwestuje. Mogą być oklejane jednokolorową lub wielokolorową okleiną zewnątrz. Wymiary, jakie posiadają opakowania ozdobne na prezent są podane w asortymencie, jak i można zdecydować się na złożenie zamówienia spersonalizowanego.

W dodatku opakowania ozdobne prezentowe w wersji Exclusive są uszlachetnione. Pudełka z logo mogą być wykonane dowolną metodą: z elementami pozłacanymi albo posrebrzanymi, druku sitowego albo offcetu. Interesująco prezentują się opakowania okładkowe z magnesem. Podany producent opakowań ozdobnych dba o to, by jednocześnie były ekskluzywne i użyteczne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY