PONITAS oferuje specjalistyczny montaż wykładzin do różnych miejsc. Najczęściej eksperci zajmują się montażem w biurach oraz w hotelach, lecz mają możliwość również wykonać wykładziny dla licznych zakładów pracy. Brygada posiada niemałe doświadczenie, czyli wszystkie usługi wykonywane są szybko a także estetycznie.

W każdej sytuacji, w trakcie montaż wykładziny hotelowej jest utrzymany termin podawany klientom. Praca zaczyna się od właściwego opracowania posadzki do zamontowania listew przypodłogowych, niezależnie od faktu, jakiego są one typu. PONITAS realizuje usługi na terenie całej Polski. Do czynności wykorzystywane są materiały własne lub te, które wybiera właściciel obiektu. Ze względu na to, iż wszystko zrobione jest wyjątkowo szczegółowo, podłoga bez wątpienia będzie w doskonałym stanie przez wiele lat.

Zleceniodawcy mogą oczekiwać na merytoryczne porady ze strony ekspertów, którzy podpowiedzą, w jaki sposób na co dzień dbać o daną wykładzinę w obiekcie, żeby jak najdłużej była odporna a także prezentowała się jak najlepiej. Propozycja usługowa firmy obejmuje spory dobór motywów dekoracyjnych, dopasujących się w każdą aranżację pomieszczeń. Nie ma tu znaczenia, czy będzie chodziło o wnętrza mieszkalne, w biurowcach, hotelowe, w obiektach przemysłowych, czy handlowe. Przykładowe realizacje można przeglądać na stronie www, ale też od razu znaleźć dane do kontaktu z pracownikami PONITAS, by zaprezentować im swoje oczekiwania.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY