Mechelinki to apartament przeznaczony dla osób, które planują odpocząć od wakacyjnego zgiełku. Nastrojowe i w pełni wyposażone mieszkanie spełni oczekiwania dużej liczby osób. Każdy gość może w tym miejscu przygotować dla siebie dania, pić kawę, zobaczyć film lub zrobić przyjemną kąpiel. Wygodne łóżka pozwolą wypoczywać po całym dniu zwiedzania.

I kiedy ktokolwiek chciałby tutaj przyjechać w podróż służbową to także ma taką możliwość. Może tutaj w spokoju pracować, a wieczorami spacerować po plaży, do jakiej piechotą dojdzie w niecałe 4 minuty. Wszystkie ułatwienia oraz modernistyczne wyposażenie spowodują, że czas w takim miejscu wszyscy będą wspominać bardzo dobrze. Można będzie bardzo dobrze wypoczywać nad polskim morzem. Mechelinki to mała miejscowość znajdująca się w pobliżu Rewy oraz Gdyni.

Z tego powodu to dobra propozycja dla osób, które nie lubią spędzać wakacji w dużych kurortach. Stylowo zaaranżowane mieszkanie okaże się idealną alternatywą dla większego obiektu hotelowego. Kompleksowo wyposażone mieszkanie pozwoli komuś wypoczywać w taki sposób jak preferuje najbardziej: w apartamencie można będzie spędzić mniej lub więcej czasu, w zależności od ulubionego stylu odpoczywania.

Jeżeli zaś pogoda nie będzie dobra, to można spędzić wolne chwile na dużym tarasie. Żeby zarezerwować pobyt, należy skontaktować się z właścicielami, pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Dane firmy opiekującej się apartamentem to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ prosperującej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Właściciel firmy posiada jeszcze apartament w Gdyni, prowadzony na równie imponującym poziomie.

Dlatego warto mu zaufać i decydować się na pobyt w ekskluzywnym i spokojnym mieszkaniu. Mieszkanie przeznaczone jest dla 8 osób. Metraż mieszkania to 108 metrów kwadratowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY